top of page

čt 24. 6.

|

Slovensko

ST8 prodloužený Long Range a PRS víkend

Prodloužený Long Range a PRS víkend na Slovensku.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
ST8 prodloužený Long Range a PRS víkend
ST8 prodloužený Long Range a PRS víkend

Čas a místo

24. 6. 2021 13:00 – 27. 6. 2021 12:00

Slovensko

O události

Prodloužený LR a DPS supervíkend 🤗 

Pro koho je určený?

Není to pro úplné začátečníky. To je potřeba zmínit. Je určený pro střelce, kteří mají se střelbou z pušky nějakou zkušenost a chtěli by něco víc. Něco, co v Čechách není.

A to jednak opravdová Long Range - tedy nad 300 a dokonce i nad 500 metrů. Sobotní LR soutěž je od 500 metrů dál 😈...

A dále skutečná Dynamická Přesná Střelba. Tedy střelba z různých poloh, s přesuny atd. a to vše v krátkých časových limitech. Nedělní soutěž je sice "pouze" do 500 metrů, ale zato podle pravidel nejprestižnější světové (teď už světové. Dlouho bylo pouze v USA) série Precision Rifle Series .

Ani jedno není pro začátečníky. Nicméně tréninky máme proto, abych vám například pomohl vytvořit balistické tabulky a následně je i ověřit. Abych vám vysvětlil a ukázal principy střelby z poloh. A principy rychlé střelby... Může se stát, že někdo zjistí, že jeho styl sice funguje dobře při mířené střelbě, ale na dynamiku je poměrně nevhodný...

Nabízím tedy své know-how a vedení pro střelce, kteří chtějí začít se skutečnou Long Range a DPS. A troufám si tvrdit, že o tom už něco vím a umím 😉 Využijte toho 🤗

Cena 8.000,- (v ceně je zahrnuto startovné soutěží, poplatek za tréninky a ubytování. Není zahrnuta strava a doprava). Pokud by někdo měl zájem i o zapůjčení zbraně (a střeliva do ní), lze se individuálně domluvit.

Program


  • 1 hodina

    Program

Vstupenky

  • LR a DPS trénink

    V ceně je zahrnuto startovné soutěží, poplatek za tréninky a ubytování. Není zahrnuta strava a doprava. Pokud by někdo měl zájem i o zapůjčení zbraně (a střeliva do ní), lze se individuálně domluvit.

    8 000,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page